Davet

Kongreye Davet

Sevgili Meslektaşlarımız

Bu yıl, Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği’nin 15. Kongresini 01-04 Kasım 2020 tarihleri arasında  yurdumuzun cennet köşelerinden Bodrum Güvercinlik koyunda begonviller arasındaki Titanic Deluxe Bodrum Otel’de düzenlemekteyiz.

Alerji, günümüzde dünyanın her yanında sıklığı giderek artan ve başta çocuklar olmak üzere toplumun bütün kesimlerini ilgilendiren bir sağlık sorunu olma özelliğini sürdürmektedir. Ülkemizde de alerjik hastalıklar, çocuk alerji uzmanlarının yanısıra, birinci basamakta çalışan çocuk doktorlarının ve aile hekimlerinin günlük pratiklerinde önemli bir yer tutmaya devam etmektedir.

Bu kongremizde, çeşitli kurslar, paneller, karşıt görüş oturumları, günlük pratiğimize yönelik olgu bazlı sunumlar ve yurt içi ve yurt dışından katılacak çok değerli konuşmacılar tarafından verilecek konferanslarla alerjik hastalıkları her yönüyle ele almayı ve sadece çocuk alerji uzmanlarının değil, birinci basamakta çalışan hekimlerin bilgi dağarcığını zenginleştirmeyi hedefledik. Bu nedenle de kongremizin sloganını “Herkes İçin Alerji” olarak belirledik.

Bodrum’un eşsiz ortamında, bilgilerimizi artıracağımız ve dostluklarımızı pekiştireceğimiz bu güzel kongrede hep birlikte olmak dileğiyle Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği yönetim kurulu olarak tüm meslektaşlarımıza sevgilerimizi sunarız.

 

ÇAAD Yönetim Kurulu adına Dernek Başkanı
Prof. Dr. Zeynep Ülker Tamay
15.Çocuk Allerji ve Astım Kongresi Başkanı
Prof. Dr. Haluk Çokuğraş

 

Bilimsel Sekreterya

Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği

Şehremini Mah. Millet Cad. No:133/4
Fatih / İstanbul, Turkey

Email: cocukalerjiastim@gmail.com

Organizasyon Sekreteryası

Solo Event

Yazarlar Sok. No:16 Esentepe Mah.
Şişli, 34394, İstanbul / Turkey

Tel: 0212 279 00 20 Faks: 0212 279 00 35
Email: caaad@soloevent.net